Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 7 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mmmm |
| Case Thickness | 8mmmm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 10mmmm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | NEW SETS |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual, Women Crystal Design Watch |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | IBSO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC |
| Applicable People | Women Woman Ladies Female |
| Design | Female Jewelry Set |
| Application | Elegant Family Party |
| Item Type | Creative Quartz Watch Earring Necklace Set |
| Gender | Women |
| Application 2 | Birthday present, Valentine's Day present, Mother's day gift |
| Gift for Mom | Mother's Day Gift |
Instock
There are no reviews yet.