Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 25mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 8mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Luxury watch |
| Feature | Shock Resistant |
| Style | DRESS |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SOXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Band Color | Rose gold/ silver |
| Dial color | white color |
| watch gender | women feminino ladies watch |
Instock
There are no reviews yet.