Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 3 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Style | Casual |
| Down Weight | <100g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | No |
| Material | Polyamide |
| Down Content | 90% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | regular |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Wygidne lehtia |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.