Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | tpu |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | Cane |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| characteristic 1 | Shoes |
| characteristic 2 | Women's Shoes |
| characteristic 3 | Women's Slippers |
| characteristic 4 | flip flops |
| characteristic 5 | shoes for women |
| characteristic 6 | women slippers |
| characteristic 7 | women sandals |
| characteristic 8 | luxury sandals |
| characteristic 9 | flip flops women |
Instock
There are no reviews yet.