Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 0-3cm |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Flat with |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Back Strap |
| Fashion Element | Sewing |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Style | fashion |
| Pattern Type | heart-shaped |
| Insole Material | PU |
| Model Number | XZ-113 |
| Outsole Material | PU |
| Closure Type | hook & loop |
| Occasion | Casual |
| Sandal Type | basic |
| Brand Name | WOIZGIC |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
| upper material | cow genuine leather |
| sole material | PU |
| lining material | PU |
| size | 35-41 |
| color | black, red |
Instock
There are no reviews yet.