Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Office Lady |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Model Number | SY-2826 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Cow Suede |
| Brand Name | XINGDIKU |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.