Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 16mm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 90KG |
| Dimensions | 100X40X40cm |
| No-Load Speed | — |
| Rated Input Power | 1100W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | CJ0618-350 180V-300 210V-600 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | — |
| Brand Name | LYBGACNC |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | No |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Bench Grinder |
| LYBGACNC Model | WM210 |
Instock
There are no reviews yet.