Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Throttle servo | / |
| Steering servo | / |
| Power | / |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 10min |
| Tire Track | / |
| Wheelbase | / |
| Warning | / |
| Remote Distance | 60m |
| Warranty | / |
| Scale | 1:32 |
| Dimensions | 14.8*9.1*8.3cm |
| Torque | / |
| Model Number | 322221/22201 |
| Package Includes | Original Box |
| Controller Mode | MODE1 |
| Charging Voltage | / |
| Remote Control | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Dirt Bike |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| material | ABS |
| Scale of car model | 1:32 |
| Item number | three hundred and twenty-two thousand two hundred and twenty-one |
| control mode | remote control |
| category | car model |
Instock
There are no reviews yet.