Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 15mins |
| Warning | Keep away from fire |
| Remote Distance | 100M |
| Dimensions | 60*28*30cm |
| Model Number | 104020 |
| Design | Dirt Bike |
| Package Includes | Original Box |
| Controller Mode | MODE1 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, RESIN |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| type | Battery |
| brand | Weili |
| Item number | one hundred and four thousand and twenty |
Instock
There are no reviews yet.