Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 75 × 29 cm |
| Liner Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | No |
| Model Number | WK-800 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Capacity | >1200g |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | JD0348B |
| Product name | Manual powder coating table |
| Square blue size | 33*26*13cm |
| Product specifications | 80*70*93.5cm |
| Dip basket size | 21*15.5cm |
| Round basin size | 33*17cm |
| Product net weight | 19kg |
| Square basin size | 47*47*18cm |
Instock
There are no reviews yet.