Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 30 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 0.78kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 46cm |
| Model Number | 0090 |
| Material Composition | NYLON |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Plaid |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BAIJIAWEI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.