Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | YIHUA 853D 2A, YIHUA 853D |
| is_customized | Yes, Yes |
| Brand Name | KOOSTR |
| Certification | CE |
| Soldering iron power | 60W |
| Hot air gun power | 700W |
| Input Voltagle | 110V/220V |
| Dimensions | 32*27*21cm |
| Gross weight | 5.5kg |
| Characteristic | Multifunction |
| Features | Soldering station |
| Scope of application | Electronic product welding |
| Display method | LED digital display |
| Type | Soldering station, bga rework station |
Instock
There are no reviews yet.