Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | Shockproof, Drop resistance, Anti-Dust, Soft |
| Package | No |
| Length | 11 |
| Width | 11inch |
| Model Number | case for xiaomi mipad 7 11.2 |
| Compatible Brand | For Xiaomi |
| Material | Leather |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 11" |
| Brand Name | Greliana |
| Origin | Mainland China |
| case for xiaomi pad 5 11 | case for xiaomi pad 5 pro funda |
| case for xiaomi pad 6 11 cover | case for xiaomi pad 6 pro funda |
| case for Redmi pad se 11 cover | case for Redmi pad se 11 funda |
| case for Redmi pad 10.6 cover | case for Redmi pad 10.6 funda |
| case for Redmi pad se 8.7 inch cover | case for Redmi pad se 8.7 funda |
| case for redmi pro 12.1 inch | case for xiaomi mipad 7 11.2 |
| case for xiaomi mipad 7 pro 11.2 | for redmi pro 12.1 inch smart case |
Instock
There are no reviews yet.