Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 12 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Faux Fur |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | 8349 |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Faux Suede |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Jiangsu |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femmel |
| shoes item | home slippers/cotton slippers/indoor slippers/house Shoes/winter slipp |
| color | khaki/Black/Red/Purple |
| shoes type | comfort House Slippers/warm fur winter slippers |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/party |
| season | winter/autumn/ |
| Brand Name | FaLa Cloud |
Instock
There are no reviews yet.