Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Tekpoint |
| Certification | none |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Master Frequency | 465KHZ |
| Max. Detection Depth | 8.5m |
Instock
There are no reviews yet.