Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Compatibility | ios |
| Function | Mood Tracker |
| Surface Width | 2.5mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | celtic ring |
| Shapepattern | Animal |
| Style | Classic |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | Zinc Alloy |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SanLan |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| ring | viking rune ring |
Instock
There are no reviews yet.