Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 83 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | XM183-B97 |
| Style | Modern Style |
| Size | 36inch |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Fogless |
| Brand Name | Wisfor |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Gold |
| Materials | Aluminium Alloy + Glass + PE |
| Lumen | 4080 lm |
| Output Power | 12V |
| Input Voltage | 110V-220V |
| Lighting Colors | White, Warm, Neutral Light |
| Color Temperature | 3000K 4500K 15000K |
| Power Cable Color | White |
| Anti-fog size | 500x400mm |
Instock
There are no reviews yet.