Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.902 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Nozzle Diameter | 1.4mm |
| Power Type | PNEUMATIC |
| Model Number | TV800 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Feed Type | Gravity |
| Cup Volume | 600CC |
| Brand Name | LISSON |
| Type | HVLP |
| Application | Paint Spray Gun |
Instock
There are no reviews yet.