Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.655 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | Aux |
| Battery Capacity[mAh] | 4000 |
| Sound Mode | Immersive Sound Mode, Stereo Sound Mode, Standard Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Codecs | sbc, AAC |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 25-49 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | DC, Battery |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | bluetooth, WireLess |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | WISETIGER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.