Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Life | 1 hour |
| LCD | Yes |
| Cleaning Route | Random Type |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Voltage (V) | 25 V |
| Power (W) | 550W |
| Function | Wash Suction |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.