Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-6 kg |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 400*260*320 |
| LCD | Yes |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | About 5 meters |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ROHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400-1799W, 1650W |
| Function | Blow Dry |
| Brand Name | ZCWA |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Noise (dB) | 82 |
| Rated voltage (V) | 220-240V |
| Weight (kg) | 4.1kg |
Instock
There are no reviews yet.