Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.098 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 4 × 3 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Included | Yes |
| Length | 10cm/20cm/30cm/50CM(3.94inch/7.87inch/11.81inch/19.69inch) |
| Color | Cool White/Warm White/3 Colors in a lamp |
Instock
There are no reviews yet.