Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.263 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 6 × 6 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, ce, EMC, FCC |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 6-10W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | OFENGIQ |
| Is Smart Device | no |
Instock
There are no reviews yet.