Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 6 cm |
| Length | 10cm |
| Model Number | Night Light |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, ce |
| Shape | Other |
| Battery Type | none |
| Power Generation | light |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | AC, DC |
Instock
There are no reviews yet.