Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 16.9-18.5cm |
| Hair Material | Nylon |
| Model Number | HFA-190 |
| Type | Watercolor Brush |
| Brand Name | Lonely Finger |
| Origin | Mainland China |
| Package | OPP bag |
| Handle Material | Plastic |
| Age | >3 years old |
| Hair Color | Yellow |
| Handle Color | Blue/White/Purple/Pink |
| Usage | Watercolor Acrylic Oil Gouache Painting |
Instock
There are no reviews yet.