Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 9 |
| Weight | 0.23KG |
| Voltage | 5V 2A |
| Size | NAIL LAMP |
| Material | ABS |
| Model Number | LCH-019 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | De(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.