Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG167 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogo |
| Name | Wireless Keypad |
| Frequency | 280MHz-868MHz |
| Code | Fixed Code and Rolling Code |
| Battery | Include Battery |
Instock
There are no reviews yet.