Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | cable |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Features 1 | Bluetooth 5.4 Handsfree Headset |
| Features 2 | Sports Running Business Wireless Game Headset |
| Features 3 | Bluetooth 5.4 wireless headphone |
| Features 4 | Mini Wireless Earphone |
| Features 5 | tws wireless earbud |
| Features 6 | Single TWS Wireless Earphone |
| Features 7 | noise canceling headphone |
| Features 8 | Open Ear Bluetooth Earbud |
| Features 9 | Sports Earphone For Running Workout |
| Features 10 | With Earhook LED Display |
Instock
There are no reviews yet.