Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Silica GEL |
| Battery life up to[hours] | 8 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 13mmmm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Sensitivity | 23dBdB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩΩ |
| Long Standby Time | 90days |
| Music Time | 8h |
| Feature 1 | Earphone Bluetooth |
| Feature 2 | Earphone Wireless Bluetooth |
| Feature 3 | Headphones Bluetooth |
| Feature 4 | Wireless Earphone |
| Feature 5 | Wireless Headphones |
| Function 1 | Touch Control |
| Function 2 | Waterproof |
| Function 3 | HiFi Sound |
| Function 4 | HD Call |
| Function 5 | Noise Reduction |
Instock
There are no reviews yet.