Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 17 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Type | Li-ion |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | <0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 300*300*75 |
| Battery Life | 1 hour |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Wiping & Absorbing Ground Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce, CE |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 150w |
| Function | Dry |
| Brand Name | IDEACH |
| Origin | Mainland China |
| Is the vacuum cleaner battery replaceable? | Vacuum cleaner batteries are removable and replaceable |
| Is it possible to buy extra batteries for the vacuum cleaner? | Yes, you can contact customer service to purchase additional batteries |
| Can I buy accessories such as filters for vacuum cleaners? | Any accessories can be purchased by contacting customer service |
| Product performance | Handheld vacuum cleaner |
| Does the vacuum cleaner come with a warranty? | If you encounter any problems, please contact customer service for resolution. |
| Vacuum cleaner weight | 2.8kg |
| Battery | 22.2V / 2200mAh |
| Vacuum cleaner suction | 10kPa/7.5kPa |
| Charging time | 4-5 hours |
Instock
There are no reviews yet.