Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, FCC, CE |
| brand | WISDAS |
| item number | HLQ-01 |
| power | Dark blue, grey |
| Whether it is a patented source of goods | No |
| Product Category | Roll straight dual purpose |
| Power supply method | Wireless (lithium battery) |
| color | Dark blue, grey |
| Temperature control adjustment | paragraph 10 |
| rated power | 60 |
| Best time to style | 2 minutes |
| Main downstream platforms | eBay, Amazon, wish, AliExpress, Indie, LAZADA, other |
| Licensable private label | Yes |
| after-sales services | Store three guarantees |
| Heat conductor diameter | More than 31mm |
| rated voltage | 5V2 |
| authentication type | ce, FCC, ROHS |
| Heat conductor material | ceramic coating |
Instock
There are no reviews yet.