Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 140 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Model Number | PY-057 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Heat up | 30S |
| Wholesale & Dropshipping | Yes |
| Item name | 2 In 1 Hair Straightening Curling Iron Professional Ceramic Flat Irons |
| 2 Hair Stylers | Hair Straightener Curler |
| Hair Straightener | Curling Iron |
| 2 In 1 hair iron | Flat Iron |
| Hair Curler | Crimper Hair Straighteners |
| hair machine | styling tools |
Instock
There are no reviews yet.