Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | ~55mm |
| Lens Height | ~35mm |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Model Number | Original Xiaomi Mijia Anti-blue-rays Glass Goggles |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.