Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sporty |
| Gender | boys |
| Item Weight | 0.5kg |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Solid |
| Material Composition | Nylon |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.