Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Liner Type | None-Liner |
| Decoration | none |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Season | Spring/Summer |
| Thickness | Standard |
| Age | Ages 25-35 Years Old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 450g |
| Model Number | 22706-2024 |
| Hooded | Yes |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Type | ZIP-UP |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | blended |
| Style | Casual |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| CN | Zhejiang |
| Elasticity | Non Strech |
| Fit Type | Regulai Fit |
Instock
There are no reviews yet.