Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 500-999W |
| Function | Dry |
| Brand Name | LZJV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.