Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.697 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 960w |
| Function | Dry |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.