Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 21 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Placement | FRONT |
| Year | 2018, 2020, 2019, 2016Year, 2017Year |
| Special Features | Intelligent boneless wiper |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Height | 1.8cm |
| Item Width | 1.6cm |
| Model Name | Matches the original car size |
| Brand Name | DUZIKMI |
| Origin | Mainland China |
| Material | Natural rubber |
| Colors | Black Black-Green |
| Temperature Tolerance | +158℉ to -40℉ (+70℃ to -40℃) |
Instock
There are no reviews yet.