Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Fur |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info, Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Plush, Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | PVC, Plush |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Fur |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Feature 1 | Calf slippers |
| Feature 3 | women's fluffy winter home slippers |
| Feature 4 | women's slippers |
| Feature 5 | cartoon calf slippers |
| Feature 6 | Indoor slippers |
| Feature 7 | Cotton slippers |
| Feature 8 | bedroom slippers women luxury |
| Feature 9 | furry slippers animal slippers |
| Feature 10 | fur slippers |
Instock
There are no reviews yet.