Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.214 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 24 × 8 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Outsole Material | EVA |
| Insole Material | Plush |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.