Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SKWHL-626 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | Fur |
| Brand Name | Skwhl |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| Fur material | 100% Real natural mink fur |
| Size | suitable for head circumference 52cm-60cm |
| Rabbit fur hat use | winter fur hats for women keep warm |
Instock
There are no reviews yet.