Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 65W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.