Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sweet |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Riband |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Cute bow plush slippers |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | TECHOME |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Pattern | Cute bow plush slippers |
| Product category | Slippers, home shoes |
| Size | 36-37, 38-39, 40-41 |
| Product name | Lace cotton slippers |
| Sole thickness | 1.5cm-3.5cm |
| Feature | Princess style cute slippers |
Instock
There are no reviews yet.