Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 659288215400 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion, Fashion/customized/personalized/ |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MYZOPER |
| CN | Zhejiang |
| Function | Fashion decoration/warmth/windproof/neck guard/ |
| Drop shipping order | Drop Shipping Order Acceptable |
| Occasion | Christmas, Party, Wedding |
Instock
There are no reviews yet.