Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 2 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 240921-3 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Dexing |
| CN | Zhejiang |
| Size | 120*38cm |
| material | wool |
| style | Triangle scarf |
Instock
There are no reviews yet.