Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | CN084 |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Winter outdoor hat |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER, Acrylic, Faux Fur, Cotton Blends |
| Brand Name | cynewz |
| Item Type | Skullies & Beanies |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| for Head circumference | 54-60cm |
| Weight | 140g |
Instock
There are no reviews yet.