Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Model Number | a_3288, Ponytail Baseball Caps |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, Fashion, Casual |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Material | wool, Wool |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Stretch Knitted Ponytail Hat |
| Size | One Size, Good Stretchy |
| Head Circumference | 56-60cm/22.05-23.62inch |
| Processing Methods | Jacquard |
| Suitable Season | Winter, Autumn |
| Feature1 | Empty Top Knit Hat |
| Feature2 | Ski Beanie Stretch |
| Occasion | Sport Outdoor |
| Season | Winter Warm |
Instock
There are no reviews yet.