Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | senior |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Zippers |
| Fabric Type | Chiffon |
| Model Number | HGJY7678 |
| Weight | 0.4 |
| Style | Office Lady |
| Down Weight | 100g-150g |
| Hooded | No |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Filling | Feather |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Thickness | Standard |
| Type | regular |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.