Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | About 25g |
| Model Number | Mixed Tourmaline |
| Item Height | 3x4mm-5x6mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Tourmaline |
| Item Shape | Teardrop |
| Origin | BR(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Price for / Strand Length | 1 strands / 39cm |
| Beads / Strand | Unknow |
| Hole Size | About 0.4mm+-0.1mm |
| Thickness | 3mm-5mm |
Instock
There are no reviews yet.