Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Plush |
| Season | Winter |
| Model Number | 2025 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Brand Name | YBQJOO |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| pattern | solid color |
| Heel shape | flat bottom |
| style | Round head, leisure |
| thickness | thickened |
| toe shape | Round head |
| Upper material | cotton cloth |
Instock
There are no reviews yet.